Pro běh těchto stránek je zapotřebí JavaScript!

Kynologie Polná


Naším cílem je pomáhat psům, anebo pomáhat s nimi.

Provozujeme psí útulek a psí školu. Představujeme naši činnost na různých akcích pro širokou veřejnost. S našimi psy praktikujeme canisterapii.

...
Psí škola

Snažíme se tímto způsobem pomáhat všem lidem, kteří mají zájem o vytvoření si správného vztahu se svým psem, porozumět jeho chování a umět na to které chování přiměřeně reagovat. Vzhledem k neustálému přibývání psů mezi lidmi, jsou to podle našeho názoru důležité věci pro bezproblémové začlenění psa do lidské společnosti. Za dobu našeho působení navštívilo psí školu v Polné několik tisíc psů a psovodů. Z této zkušenosti víme, že pokud člověk pochopí základní principy přirozeného chování svého psa, stává se pro něj tím správným, respektovaným pánem a to je to, co pes ze své přirozenosti potřebuje.

...
Psí útulek

Spolek se stará o zatoulané a opuštěné psy z okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce a dalších. Psi jsou umístěni v prostorných kotcích s kapacitou 15-20 zvířat a je o ně vzorně pečováno. Během dvaceti jedna let zde našlo útočiště více než 2100 psů. Provádíme také odchyt psů a koček.