Aktuálně v útulku

Nami
Nami

Jak může být někdo takhle bezcitný, to my normální lidi nikdy nepochopíme. Dnes odpoledne přijelo auto před náš dům, vyhodilo fenečku za jízdy a ujelo. Věříme v Boží mlýny a všichni jen doufáme, že už si takovýhle člověk nikdy nepořídí žádnou živou duši, která teď tolik strádá, je zrazená a nechápe co provedla, tolik věřila, zhroutil se jí celý svět.

Sheila
Sheila

německý ovčák, výška v kohoutku cca 60 cm, stáří cca 8 let, fena. Sheila pochází "z osady" je velice zanedbaná, vyhublá, má silný zánět v uších a je nakrytá. Sheilu čeká dlouhodobější léčba, nyní léčíme zánět v uších, bude následovat kastrace, očkování, čipování. Po celkové léčbě a zotavení budeme hledat nový milující domov

Bak
Bak

Bak - německý ovčák, stáří 8 let, pes Bak je vhodný na hlídání velkého objektu, nebo nějaké usedlosti, je to dobrý hlídač, výborně chytá myši, byl zvyklý žít celoročně venku, hledáme pro něho vhodný domov. Bak je sebevědomý pes, který ctí vzájemný respekt, není zvyklý na fyzický kontakt, v případě jeho fyzického omezení používá zuby


Děkujeme Vám za podporu a přízeň

Spolek se stará o zatoulané a opuštěné psy z okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce a dalších. Psi jsou umístěni v prostorných kotcích s kapacitou 15-20 zvířat a je o ně vzorně pečováno. Během dvaceti jedna let zde našlo útočiště více než 2100 psů. Provádíme také odchyt psů a koček.

V případě umístění Vašeho vlastního pejska, prosíme o předběžnou telefonickou domluvu.

Každého pejska dostanete ZDARMA (pokud není uvedeno jinak). Jedinou podmínkou je podpis předávacího listu.

26.1.2020 to bylo 21 let, co jsme přijali prvního pejska do našeho opatrování. Za tu dobu prošlo naším přechodným zařízením 2114 pejsků.

V minulém roce k nám bylo umístěno 68 pejsků, z toho pouze 1 prozatím nenašel domov. Ostatní mají své domov.

Díky Vám se zadařilo ve sbírce nastřádat potřebné penízky, za které bylo možné zakoupit solární panely a k tomu potřebné příslušenství, tak abychom mohli dál poskytovat přechodný domov opuštěným pejskům a pomáhat páníčkům s jejich čtyřnohými kamarády při výchově a výcviku.

V případě zájmu volejte na tel.:602 885 171 nebo piště na utulek@kynologiepolna.cz.