Aktuálně v útulku

...
Dior

Dior - kříženec amerického buldoga, stáří cca 2 roky (nar. 15.12.2018), pes Dior má za sebou již tři páníčky, bohužel ani jeden se nevěnoval socializaci a správné výchově. Dior se všeho bojí, veškerého dění kolem sebe, z toho důvodu je roztěkaný, a pak přechází jeho nervozita k "útoku." Ke svým páníčkům na které si zvykne je v pohodě, je z něho mazel, ale jakákoliv návštěva, děti, je problém. Dior potřebuje opravdu zkušeného rozumného majitele, který má dům se zahradou. Městské prostředí je pro něho i ostatní hodně stresující.

...
Rexík

německý ovčák, výška v kohoutku cca 60 cm, stáří cca 5 let, pes. Rexík je naočkovaný proti vzteklině, načipovaný. Potřebuje citlivý přístup, zpočátku je velice nejistý, výborně hlídá. Vhodný k domku se zahradou.


Děkujeme Vám za podporu a přízeň

Spolek se stará o zatoulané a opuštěné psy z okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce a dalších. Psi jsou umístěni v prostorných kotcích s kapacitou 15-20 zvířat a je o ně vzorně pečováno. Během dvaceti jedna let zde našlo útočiště více než 2100 psů. Provádíme také odchyt psů a koček.

V případě umístění Vašeho vlastního pejska, prosíme o předběžnou telefonickou domluvu.

Každého pejska dostanete ZDARMA (pokud není uvedeno jinak). Jedinou podmínkou je podpis předávacího listu.

26.1.2020 to bylo 21 let, co jsme přijali prvního pejska do našeho opatrování. Za tu dobu prošlo naším přechodným zařízením 2114 pejsků.

V minulém roce k nám bylo umístěno 68 pejsků, z toho pouze 1 prozatím nenašel domov. Ostatní mají své domov.

Díky Vám se zadařilo ve sbírce nastřádat potřebné penízky, za které bylo možné zakoupit solární panely a k tomu potřebné příslušenství, tak abychom mohli dál poskytovat přechodný domov opuštěným pejskům a pomáhat páníčkům s jejich čtyřnohými kamarády při výchově a výcviku.

V případě zájmu volejte na tel.:602 885 171 nebo piště na utulek@kynologiepolna.cz.