Aktuálně v útulku

...
Mia

kříženec staforda, výška v kohoutku cca 40 cm, stáří cca 4 roky. Mia je veselá čistotná fenka, v bytě se chová klidně, neštěká, na procházkách při kontaktu s jinými pejsky se dá usměrnit. Bohužel se nám nyní po čtyřech měsících vrátila z nového domova, pro Miu v nejistých chvílích začala vrčet a došlo i k napadení paničky. Potřebuje jisté srozumitelné vedení. Mia je zamluvená a v první polovině srpna pojede s novými páníčky DOMŮ:-)

...
Dasty

Dasty - kříženec německého ovčáka, výška v kohoutku cca 60 cm, stáří cca 2 roky, pes. Dasty byl odebraný pro týrání, byl velice vyhublý, nyní už je v kondici:-) je naočkovaný, načipovaný a my mu tímto hledáme nový domov. Vhodný je určitě na vesnici, byl zavřený "v kóji", takže svět ve městě by byl pro něho hodně náročný, rozpytulují ho rychlé pohyby od jiných zvířat, sekaček apod., přesto dělá velké pokroky, je vnímavý a učenlivý. Zpočátku potřebuje citlivý přístup a rozumné vedení, pak to bude skvělý parťák, vhodný i kde starším dětem:-)


Děkujeme Vám za podporu a přízeň

Spolek se stará o zatoulané a opuštěné psy z okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce a dalších. Psi jsou umístěni v prostorných kotcích s kapacitou 15-20 zvířat a je o ně vzorně pečováno. Během dvaceti jedna let zde našlo útočiště více než 2100 psů. Provádíme také odchyt psů a koček.

V případě umístění Vašeho vlastního pejska, prosíme o předběžnou telefonickou domluvu.

Každého pejska dostanete ZDARMA (pokud není uvedeno jinak). Jedinou podmínkou je podpis předávacího listu.

26.1.2020 to bylo 21 let, co jsme přijali prvního pejska do našeho opatrování. Za tu dobu prošlo naším přechodným zařízením 2114 pejsků.

V minulém roce k nám bylo umístěno 68 pejsků, z toho pouze 1 prozatím nenašel domov. Ostatní mají své domov.

Díky Vám se zadařilo ve sbírce nastřádat potřebné penízky, za které bylo možné zakoupit solární panely a k tomu potřebné příslušenství, tak abychom mohli dál poskytovat přechodný domov opuštěným pejskům a pomáhat páníčkům s jejich čtyřnohými kamarády při výchově a výcviku.

V případě zájmu volejte na tel.:602 885 171 nebo piště na utulek@kynologiepolna.cz.