Aktuálně v útulku

...
Šejna - kříženec, výška v kohoutku cca 45 cm, stáří cca 14 let, pes

Šejna se rád mazlí, povídá si, k dětem se chová přátelsky, k jiným pejskům je nekonfliktní, jeho páníčci přišli o střechu nad hlavou a Šejna zůstal na ulici... Při příjmu byl velice vyhublý, až apatický, v současné době už mu chutná a má radost ze života:-) Nyní je načipovaný, naočkovaný proti vzteklině, vyčesaný, tímto mu hledáme nové milující páníčky:-) Šejnovi bude dobře u někoho kde bude moci chodit volně po zahradě, v domečku se chová čistotně, určitě už ale žádné procházky, už se dost zadýchává..., ale radost ze života má a radosti novému páníčkovi ještě předá vrchovatě:-)


Děkujeme Vám za podporu a přízeň

Spolek se stará o zatoulané a opuštěné psy z okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce a dalších. Psi jsou umístěni v prostorných kotcích s kapacitou 15-20 zvířat a je o ně vzorně pečováno. Během dvaceti jedna let zde našlo útočiště více než 2100 psů. Provádíme také odchyt psů a koček.

V případě umístění Vašeho vlastního pejska, prosíme o předběžnou telefonickou domluvu.

Každého pejska dostanete ZDARMA (pokud není uvedeno jinak). Jedinou podmínkou je podpis předávacího listu.

26.1.2020 to bylo 21 let, co jsme přijali prvního pejska do našeho opatrování. Za tu dobu prošlo naším přechodným zařízením 2114 pejsků.

V minulém roce k nám bylo umístěno 68 pejsků, z toho pouze 1 prozatím nenašel domov. Ostatní mají své domov.

Díky Vám se zadařilo ve sbírce nastřádat potřebné penízky, za které bylo možné zakoupit solární panely a k tomu potřebné příslušenství, tak abychom mohli dál poskytovat přechodný domov opuštěným pejskům a pomáhat páníčkům s jejich čtyřnohými kamarády při výchově a výcviku.

V případě zájmu volejte na tel.:602 885 171 nebo piště na utulek@kynologiepolna.cz.