Aktuálně v útulku

Čert
Čert

kříženec labradora a německé dogy, pes, stáří 7 let. Čert miluje přitomnost lidí i dětí, vychází i s fenkami. Čert byl zvyklý žít v domku se zahradou, chodí rád na procházky. Nyní velice teskní po páníčkovi, který mu zemřel. Tímto mu hledáme nový milující domov. Zamluvený do 13.9.2021

Bak
Bak

Bak - německý ovčák, stáří 8 let, pes Bak je vhodný na hlídání velkého objektu, nebo nějaké usedlosti, je to dobrý hlídač, výborně chytá myši, byl zvyklý žít celoročně venku, hledáme pro něho vhodný domov. Bak je sebevědomý pes, který ctí vzájemný respekt, není zvyklý na fyzický kontakt, v případě jeho fyzického omezení používá zuby


Děkujeme Vám za podporu a přízeň

Spolek se stará o zatoulané a opuštěné psy z okolí Jihlavy, Pelhřimova, Humpolce a dalších. Psi jsou umístěni v prostorných kotcích s kapacitou 15-20 zvířat a je o ně vzorně pečováno. Během dvaceti jedna let zde našlo útočiště více než 2100 psů. Provádíme také odchyt psů a koček.

V případě umístění Vašeho vlastního pejska, prosíme o předběžnou telefonickou domluvu.

Každého pejska dostanete ZDARMA (pokud není uvedeno jinak). Jedinou podmínkou je podpis předávacího listu.

26.1.2020 to bylo 21 let, co jsme přijali prvního pejska do našeho opatrování. Za tu dobu prošlo naším přechodným zařízením 2114 pejsků.

V minulém roce k nám bylo umístěno 68 pejsků, z toho pouze 1 prozatím nenašel domov. Ostatní mají své domov.

Díky Vám se zadařilo ve sbírce nastřádat potřebné penízky, za které bylo možné zakoupit solární panely a k tomu potřebné příslušenství, tak abychom mohli dál poskytovat přechodný domov opuštěným pejskům a pomáhat páníčkům s jejich čtyřnohými kamarády při výchově a výcviku.

V případě zájmu volejte na tel.:602 885 171 nebo piště na utulek@kynologiepolna.cz.